گردهمایی سراسری آغاز سال نو در شرکت‌های لیوار

لیوار از بدو تاسیس به مناسبت سال نو، هر ساله مراسمی با حضور همکارانش در سرتاسر ایران برگزار نموده است. امسال نیز این مراسم در روز چهارشنبه ۳۰ فروردین سال ۱۳۹۶ برگزار شد.

هتل استقلال و مجتمع اقامتی رفاهی ملاصدرا جهت اسکان میهمانانی که از مراکز استان‌ها به تهران سفر می‌کردند و برگزاری جلسات آموزشی مختلف و در نهایت مراسم جشن سال نو در نظر گرفته شده بود.

طبق برنامه‌ریزی‌ها، در صبح روز چهاشنبه نیز آموزش‌های دانش تکنیکال محصولات، فنون بازاریابی، مهارت‌های فروش، کارتکس، فرآیند مکانیزاسیون سیستم فروش و پخش برای واحدهای مختلف شعب در سالن‌های هتل ملاصدرا انجام شد.

همچنین جشن آغاز سال نو در عصر روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ برگزار شد و در صبح روز پنج‌شنبه نیز جلسه مدیران نیز در سالن دریای نور هتل استقلال برگزار  شد.

چهاشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ صبح 

جلسات این روز با خوش‌آمد گویی آقای مهندس آرش افکاری، عضو هیئت راهبردی لیوار، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت پخش لیوار آغاز و با عناوین آموزشی زیر برای گروه‌های مختلف همکارای ادامه یافت:

  • دانش تکنیکال محصولات
  • فنون بازاریابی
  • مهارت‌های فروش
  • کارتکس
  • فرآیند مکانیزاسیون سیستم فروش و پخش

چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ عصر 

در ابتدای مراسم عصر آقای مهندس خلیل غراب عضو هیئت راهبردی لیوار و عضو هیئت مدیره اولین سخنگوی این مراسم بود. وی پس از تبریک سال نو، گزارش‌هایی از موفقیت‌های واحدهای مختلف لیوار در سال  1395 را بیان کردند.

پس از استراحتی کوتاه آقای مهندس امیر قلن‌بر، بنیان‌گذار لیوار و ریاست هیئت مدیره و مدیر‌عامل شرکت دارویی- بهداشتی لیوار حاضرین را مخاطب قرار دادند. ایشان نیز پس از تبریک سال نو و آرزوی سالی خوش و موفق برای حاضرین به مرور وقایع سال گذشته و برنامه‌های سال جاری این مجموعه پرداختند.

قبل از مراسم شام نیز برنامه‌ای مفرح و شاد، با حضور هنرمند محترم آقای امید حاجیلی اجرا شد که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.