بیست و سومین سمینار سالیانه فارابی را با عنوان تازه‌های چشم‌پزشکی در تاریخ ۶ تا ۸ اردیبهشت ۹۶ در مرکز همایش‌های هتل المپیک  توسط گروه چشم‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان فارابی برگزار شد.

شمار کثیری از اعضای جامعه چشم پزشکی برای آشنایی با آخرین دست‌آوردهای علمی این صنعت و بهره‌مندی از سخنرانی‌های محققین و اساتید در این سمینار حضور داشتند.

هم زمان نیز هشتمین سمینار پرستاری چشم و هشتمین سمینار چشم پزشکی ترجمانی نیز در کنار این سمینار برگزار گردید.

شرکت‌های وارد کننده و تولید کننده محصولات چشمی، تولید کنندگان و تامین کنندگان ماشین‌آلات و تجهیزات چشم پزشکی نیز کالاها و خدمات خود را در نمایشگاه جانبی این سمینار ارائه دادند.

لیوار جهت ارتقای سطح سلامت جامعه، با حضور در نمایشگاه جانبی سمینار محصولات بهداشت چشم DISOP  در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

لیوار اسپانسر برنز همایش

لیوار به دلیل اعتقاد به پشتیبانی از فعالیت‌های علمی برای ارتقای سطح سلامت جامعه به عنوان حامی برنز از این سمینار حمایت همه جانبه نمود و حضوری پررنگ در نمایشگاه جانبی آن داشت و محصولات خود Disop شامل Acuaiss، Eye Bath، Naclens و Dua Elit را به نمایش گذاشت که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت. در طی این سه روز، واحدهای بازاریابی، علمی و فروش لیوار با تلاش بی وقفه پاسخگوی پرسش‌های بازدیدکنندگان بودند.