گردهمایی سراسری آغاز سال نو در شرکت‌های لیوار
۱ و ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

لیوار از بدو تاسیس به مناسبت سال نو، هر ساله مراسمی با حضور همکارانش در سرتاسر ایران برگزار نموده است. امسال نیز این مراسم در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱ و ۲ اردیبهشت سال ۱۳۹۵ برگزار شد.
مجتمع اقامتی رفاهی ملاصدرا و استقلال جهت اسکان میهمانانی که از مراکز استان‌ها به تهران سفر می‌کردند و برگزاری جلسات آموزشی مختلف و در نهایت مراسم جشن سال نو در نظر گرفته شده بود.
طبق برنامه‌ریزی‌ها، جشن آغاز سال نو در عصر روز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار شد و همچنین در صبح روز چهاشنبه نیز آموزش‌های دانش تکنیکال محصولات، فنون بازاریابی، مهارت‌های فروش، کارتکس، فرآیند مکانیزاسیون سیستم فروش و پخش برای واحدهای مختلف شعب در سالن‌های هتل ملاصدرا تدارک دیده شده بود. همچنین در صبح روز پنج‌شنبه نیز جلسه مدیران نیز در سالن دریای نور هتل استقلال برگزار شد.
واحد اداری لیوار از مدتی قبل وسیله سفر از مراکز استان‌ها و انتقال از فرودگاه به هتل و البته اقامت در هتل را برای همکاران تدارک دیده بود. اولین گروه میهمانان غروب روز سه‌شنبه و آخرین گروه صبح روز چهارشنبه وارد هتل شدند.

چهاشنبه صبح ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

جلسات این روز با خوش‌آمد گویی آقای مهندس آرش افکاری، عضو هیئت راهبردی لیوار، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت پخش لیوار آغاز و با عناوین آموزشی زیر برای گروه‌های مختلف همکارای ادامه یافت:
• دانش تکنیکال محصولات
• فنون بازاریابی
• مهارت‌های فروش
• کارتکس
• فرآیند مکانیزاسیون سیستم فروش و پخش

چهارشنبه عصر ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

در ابتدای مراسم عصر آقای مهندس خلیل غراب عضو هیئت راهبردی لیوار، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تولیدی لیوار اولین سخنگوی این مراسم بود. وی پس از تبریک سال نو، گزارش‌هایی از موفقیت‌های واحدهای مختلف لیوار در سال ۱۳۹۴ را بیان کردند.

پس از استراحتی کوتاه آقای مهندس امیر قلن‌بر، بنیان‌گذار لیوار و ریاست هیئت مدیره و مدیر‌عامل شرکت دارویی- بهداشتی لیوار حاضرین را مخاطب قرار دادند. ایشان نیز پس از تبریک سال نو و آرزوی سالی خوش و موفق برای حاضرین به مرور وقایع سال گذشته و برنامه‌های سال جاری این مجموعه پرداختند .

همچنین پس از سخنرانی آقای مهندس قلن‌بر نیز مراسمی مفرح برای میهمانان برگزار گردید و سپس بعد از صرف شام میهمانان نیز به تدریج برای بازگشت به محل خدمت هتل را ترک نمودند.