نخستین کنگره بین‌المللی و سیزدهمین کنگره تغذیه ایران با پیام”علوم تغذیه: چشم اندازهای نوین، نقش‌های تازه” در تاریخ ۱۲-۹ آذرماه سال ۱۳۹۳ برگزار خواهد شد. کنگره تغذیه به عنوان مهمترین همایش دو سالانه جامعه تغذیه، در این دوره، به همت انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و انجمن تغذیه ایران، در تهران در محل پژوهشگاه نیرو برگزار خواهد شد.

حضور بیش از ۲۰ تن از برجسته‌ترین متخصصین و اساتید بین‌المللی حوزه‌های مختلف رشته تغذیه از دانشگاه‌های برتر جهان به عنوان عضو کمیته راهبری، سخنران میهمان و یا رئیس سمپوزیوم به استقبال کم‌نظیر و کیفیت بسیار بالا در این رویداد علمی کمک شایان توجهی خواهد نمود و پیش‌بینی می‌شود بیش از ۲۰۰۰ نفر از متخصصین حوزه‌های مختلف تغذیه، سلامت و پزشکی در این همایش شرکت نمایند.

لیوار جهت ارتقای سطح سلامت جامعه حضوری فعال در این همایش خواهد داشت و مکمل‌های غذایی- دارویی خود با برندهایNatural World وNutri Century را در غرفه‌ای به مساحت ۱۸ متر مربع در نمایشگاه جانبی آن، در معرض دید شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

لیوار از کلیه مخاطبین، همکاران و نمایندگی‌های خود در تهران و شهرستان‌ها دعوت به عمل می‌آورد که از نمایشگاه جانبی این همایش و غرفه لیوار بازدید نمایند