شعبه مرکزی

اراک – سه راه خمین- شهرک قطب صنعتی – خیابان همت ۴-  – روبه روی فضای سبز

۳۴۱۳۴۱۵۰ ۳۴۱۳۵۶۱۶
arak@livarbranch.com

شعبه خوزستان

اهواز- جاده صنایع فولاد- مجموعه بنکداران- انتهای خیابان نظامی- بین سعدی و شیخ شوشتری- سوله شاهین
دفترمرکزی – سی متری خیابان رستگاری- بین حافظ و سعدی – پلاک ۱۳۴ کدپستی- ۶۱۹۳۷۱۵۹۸۹

۲۲۳۹۰۰۶-۷
khuzestan@livarbranch.com

شعبه خراسان

مشهد – بزرگراه آسیایی- خیابان ۱۲۷- چهارراه سوم- دست چپ-پلاک ۶

۳۶۵۱۳۰۷۰ ۳۶۵۱۳۱۶۰
khorasan@livarbranch.com

شعبه گلستان

گرگان – بعد از میدان بسیج – کوچه امام رضا یکم – انتهای کوچه سمت چپ

۳۲۴۳۷۷۶۰ ۳۲۴۳۷۷۶۰
golestan@livarbranch.com

شعبه البرز

البرز- محمد شهر- بعد از ولد آباد – جنب باغ سیب – کوچه بورقی – پلاک ۲۰

۳۶۳۰۴۳۳۰ ۳۶۳۰۴۳۳۱
alborz@livarbranch.com

شعبه سمنان-مازندران

سمنان – شهرک خدماتی غرب – خیابان مهارت – بلوک بی ای پلاک ۲۳

۳۳۳۰۴۴۴۰
semnan@livarbranch.com

شعبه آذربایجان غربی

ارومیه – جاده دریا – روبه روی شرکت پاکدیس – جنب نمایندگی ایران خودرو- شرکت امین پخش

۳۲۳۷۳۹۴۷ ۳۲۳۷۳۹۴۶
Azerbaijan@livarbranch.com

شعبه یزد

یزد- شهرک صنعتی – فاز سوم – نبش ارغوان هشتم

۳۷۲۷۵۷۴۰  
Yazd@livarbranch.com

شعبه اصفهان

اصفهان – فلکه تاکسیرانی – اول جاده دولت آباد – فرعی اول (جامی ۲) دست راست پلاک ۶

۴۵۸۳۸۳۸۶  
Isfahan@livarbranch.com

شعبه فارس

شیراز- شهرک سلطان آباد – بلوار شهداء – پانصد متر بعد از شبکه بهداشت ( انبار )

دفتر مرکزی :
شیراز – خیابان قصرالدشت – خیابان برق – ساختمان ارشیا – طبقه ۶ واحد ۹- کدپستی -۷۱۳۳۸۳۵۶۳۸

۳۲۳۲۱۰۰۱
Fars@livarbranch.com

شعبه گیلان

رشت – میدان امام حسین- انتهای شهرک صبا- طبقه تحتانی باشگاه ورزشی ممتاز

۳۳۸۵۶۲۱۴ ۳۳۸۴۵۹۱۳
gilan@livarbranch.com

شعبه آذربایجان شرقی

تبریز- بالاتر از سه راهی اهر – کوی صنعتی وحدت – انتهای کوچه هما – سمت چپ

۳۶۳۷۹۵۶۹  
tabriz@livarbranch.com

شعبه کردستان

سنندج – شهرک صنعتی شماره یک – خیابان تعاون – جنب چوب بری آرا

   
Kurdistan@livarbranch.com

شعبه قم

 قم – جاده کوه سفید – بعد از زیر گذر- دست راست کوچه ۱۳-۱۲ متری سردخانه – قطعه ۲۹۵۴
 36550618

Qom@livarbranch.com