خوش آمدید

شرکت دارویی- بهداشتی لیوار در خرداد ماه یکهزار و سیصد و هشتاد و سه با همراهی گروهی از مدیران صاحب تجربه در بخشهای مختلف بازار دارو، در تهران پدید آمد.
لیوار به عنوان یک تشکل جوان در مدت زمان کوتاهی توانست با استفاده بهینه از شایستگی‌‌های فنی، تجاری و مالی همراهان خود به مجموعه‌ای حرفه‌ای و توانا تبدیل شود و نتایج ارزشمندی به دست آورد.
فعالیت شرکت لیوار به مدیریت آقای آرش افکاری ثمرین شامل بازرگانی، تولید و پخش محصولات سلامت محور از جمله مکمل های غذایی، محصولات آرایشی بهداشتی و محصولات بهداشت فردی می باشد .
لیوار نماینده انحصاری برندهایی از کشورهای آمریکا، کانادا، سوئیس و اسپانیا می‌باشد و در حال حاضر بیش از ۱۵۰ قلم کالا از این برندها ارائه می‌نماید.

شرکت لیوار

لیوار در کنار اهداف اقتصادی تعریف شده رسالتی را نیز بر ذمه خود می‌داند و آن کمک به بهبود وضعیت سلامت و کیفیت زندگی جامعه ایرانی است.علاوه بر آن، لیوار خود را مکلف به ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان، همکاران و سهامداران می‌داند.
نگرش پدید آورندگان لیوار بر سه اصل نوآوری، پیش‌تازی و کیفیت برتر مبتنی است که در مولفه های زیر تبلور می‌یابد.

اهداف ما

پایه گذاری یک واحد پیشرو در بازار دارو، مکملهای غذایی و محصولات بهداشتی در ایران از راه مشارکت با کمپانی‌های مطرح در سطح جهان
ایجاد یک شرکت پخش سراسری به منظور سرویس دهی به کلیه داروخانه های کشور
احداث واحدهای تولیدی در کشور به منظور دستیابی مشتریان به محصولاتی با کیفیت مرغوب و بهای مطلوب (در چهارچوب قوانین و استانداردهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی‌)

همکاران ما